Виноград,  Саджанці,  Столовий сорт

Прима України

Прима України

Україна

(Золотинка і Низина)

Це гібридна форма селекції Володимира Миколайовича Плясунова, виведена методом схрещування сортів: Золотинка і Низина. Він має дуже ранній термін дозрівання 90-95 днів.

Кущ гібридної форми Прима України сильнорослий. Він володіє запасом сили при витягуванні пагонів і невибагливий у вирощуванні. Сила росту пагонів велика. Визрівання лози хороше, 80%. При роботі з лозами, під час обрізки, залишають по вісім вічок на гілку. Кущі дорослих рослин намагаються сильно не навантажувати плодовими бруньками та зазвичай залишають 30-35 вічок.

Пагони можуть виростати на шість метрів в довжину. На кожному пагоні визріває по 2-3 грона. Нормування гронами цього сорту не потрібно, однак потрібне видалення зайвих пагонів. Пасинкувати теж потрібно регулярно.

Виноград сорту Прима України цінується за довгі великі грона, що досягають 40 см довжини. Вага однієї досягає 1000-1500 г.

Ароматними ягодами за хороших погодніх умов можна поласувати вже з 16-20 липня!

Ягоди мають цікаву форму, схожу на маленькі гарбузики. Вони солодкі, соковиті, дуже смачні, мускатні з лимонним нотками, і залишають неповторний післясмак.

Морозостійкість висока, до -25 ° С.

Переваги сорту: висока врожайність і стійкість до хворіб, при транспортуванні ягоди не осипаються, осами не вражаються.