Саджанці винограду гечеі заматош, саджанці винограду львів, купити саджанці
Вино,  Виноград,  Морозостійкий,  Саджанці,  Технічний сорт

Гечеі заматош

Гечеі заматош

Угорщина

(Егер 1 x Медок нуар)

Гечеі заматош – технічний сорт винограду, перейняв від Медок нуар не лише прекрасні смакові якості, але й довгий період вегетації. Дозріває в нашому регіоні в кінці серпня і може набрати цукристість до 28 брікс. Вегетаційний період 130 днів. Кущі середньої сили росту.

Гроно середнє, масою 150 г, циліндричне або циліндро-конічне, дуже щільне. Ягода дрібна, масою 1,2-1,5 г, округла, біла з жовтим забарвленням на сонці. М’якоть соковита, шкірка тонка, смак гармонійний з легким мускатним ароматом. Коефіцієнт плодоношення 1,4. Врожайність 90-120 ц / га. Морозостійкість висока, до -25 ° С, переважно вирощують Гечеі заматош в напів вкривній культурі.

Стійкість до мілдью і оїдіуму в даного сорту висока, максимальний бал ураження 2,0-2,5. Досить 1-2 профілактичних обробок від грибкових хворіб. Нестійкий до сірої гнилі. Схема посадки 2,5 x 1,5 м, 3 x 1 м. Форма кущів – двуплечий кордон з запасним укривним рукавом. Навантаження на кущ 60-80 вічок, обрізка на 3-5 вічок. До філоксери стійкість слабка – 4,0 бала.

Гечеі заматош – відмінний сорт, він дає вино з легким ненав’язливим мускатом. Гечеі заматош має хороший афінітет з найбільш поширеними підщепами.