Вино,  Виноград,  Саджанці,  Столовий сорт,  Технічний сорт

Мускат Блау

Мускат Блау

(Гарнье 15/6 (Сейв Виллар 18-315 x Мюллер Тургау) x Сейв Виллар 20-347)

Мускат блау, Раковець, купити саджанці,село Раковець, виноград, вино, Львів виноград, Львів саджанці, Раковець виноград, Раковець саджанці, Раковець вино
Раковецька Лоза

Швейцарія

Високопродуктивний універсальний сорт винограду, раннього терміну дозрівання (125 днів).

Кущі сильнорослі.

Вага грона 300гр. Ягода чорна, округла з мускатним ароматом . Врожайність середня. Невибагливий до місця посадки. Досвідчені виноградарі радять знімати урожай не відразу, а в кінці вересня або в жовтні, якщо дозволяють кліматичні умови. Відзначається, що чим пізніше зібрана ягода, тим вона солодша. Може пошкоджуватися осами. Сорт досить стійкий до грибкових захворювань: мілдью та оїдіуму. Забарвлення у стиглих плодів від темно-синього до чорного. Шкірка покрита восковим захисним нальотом, який зустрічається у всіх темних сортів.
Смак у плодів виражений мускатний з характерним яскравим ароматом. Шкірка у ягід щільна, але їстівна, м’якоть соковита. Плоди залишаються солодкими навіть при несприятливих дощових умовах. Недоліком плодів багато садівників-любителів вважають велику кісточку всередині. Виноград використовується для вживання в свіжому вигляді, приготування червоних мускатних вин з сильним ароматом. 

Не рекомендується допускати перевантаження лоз. Для цього з грона періодично прибирають невелику кількість плодів. Перевантаження лози може привести до горошіння ягоди.

В посушливе і спекотне літо Мускат Блау потребує систематичного поливу, але слід уникати переливів, щоб не спровокувати загнивання коренів. З цієї ж причини не можна залишати опале листя в прикореневій зоні.

Необхідно забезпечити захист ягоди від ос. Для цього грона рекомендується вкривати спеціальними сітками або марлею. Такі заходи допоможуть вберегти плоди від пошкоджень і бродіння, які можуть стати результатом нальотів комах.

Сорт стійкий до грибка. Щоб захистити виноград від мілдью і борошнистої роси, досить проводити кілька разів за сезон обробку кущів спеціальними антибактеріальними засобами.

Морозостійкість – 26